.

.

New
Пурпурни црвено коридор завеси на Ресторан Завеса phenix правец на Класичен домот лоби Соба Завесите во Спалната соба пурпурни црвено Ролетни

Пурпурни црвено коридор завеси на Ресторан Завеса phenix правец на Класичен домот лоби Соба Завесите во Спалната соба пурпурни

DEN 4423.00
DEN 4655.52

Стока
Достапно.

00 /метар
бамбус екстремни квалитетот на слепи Vivian квалитет птица гнездо шума dodechedron завеса готовиот производ зелена Ролетни на tulle US$ 96.66 /set
Дете Завеси home апликација ќерка завеса розова цвет заврши завеса tulle cortinas cortinas со valance мушка завеси US$ 98.
Цената е за Сите во собата како слика , Слободен брод !
Ве молиме изберете ја точната големина на вашиот прозорец
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ако прозорецот е 1 Метар Широк pls купи 1 Метар,
ако прозорецот е 2 Метри Широк pls купи 2 Метар,
ако прозорецот е 3 Метри Широк pls купи 3 Метар,
ако прозорецот е 4 Метри Широк pls купи 4 Метар,
ако прозорецот е 5 метри Широк pls купи 5 Метри,
ако вашиот прозорец е друга големина.00 /метар
Завеси home апликација везови чипка завеса луксузни ролетни заврши завеса tulle cortinas cortinas став sala мушка завеси US$ 188.
ве молиме контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена за вас!
Оваа завеса е многу добро за хотел Прозорец.00 /метар
Модерната завеса исечок квалитет жакард прозорецот на екранот луксузни врежан спалната соба завеса готовиот производ home апликација декорација US$ 48.00 /метар
Квалитетот на готовиот завеса voile принцеза tulle лист чипка зелена салата завеса чипка луксузни Organza завеса готовиот производ паун US$ 128.
ако имаат добра количина можете да контактирате со нас на :
Кревет во соба, на слепите Луксузни класичната модерна краток dodechedron жакард инженеринг ткаенина квалитет точка завеса прилагодите Ролетни US$ 118.

Детали

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Темноцрвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Сина, Црна, Светло Зелена, Светло Жолта, Портокалова, Кафена, Слива, Розова, Чоколадо, Темно Каки, Армија Зелено, Сино Небо
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Инсталација Тип:
Вграден-во
Шема:
Извезена
Бренд Име:
POLIS
Тип:
Пеперутка Завеса
Број На Модел На:
BE8362
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Тафт Ткаенина
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Користете место:
хотел и продавница и Resterant
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип:
Valance Завеса
Тип На Објект:
Студија Завеси
користат за:
Кревет Во Соба
Свеж

Избор на клиенти