.

.

New
Бесплатен превозот Мода магнетни завеса клип,зелена пластика,странични додатоци,најниска цена,најдобар избор за завеса клип

Бесплатен превозот Мода магнетни завеса клип,зелена пластика,странични додатоци,најниска цена,најдобар избор за завеса клип

DEN 672.00

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Должина:
30-35cm
Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Европа
Техника:
Машина За Печатење
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Шема:
Цврста
Употреба:
клипот
Свеж

Избор на клиенти