.

.

New
Бесплатен превозот-2 парчиња/set Зголеми Ѕид кука Завеса куки Завеса додатоци TieBack Крпа Закачалка Облека Куките

Бесплатен превозот-2 парчиња/set Зголеми Ѕид кука Завеса куки Завеса додатоци TieBack Крпа Закачалка Облека Куките

DEN 626.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.


Опис
Точка Име : Вратоврска назад куки, што ќе им донесе среќа за вас и вашето семејство.
Предмет Бр . : CB107
Состојба : Нова, Он-се користи
Материјал : Метал
Боја : 4 боја за да изберете, бронза, црвена бронза, сребрена и златна.
Големина : lenght околу 10 CM
Пакување : 2 парчиња, со завртки и инфлацијата s.
Ве молиме оставете порака за да ни кажете боја ви се допаѓа. Стандардната боја е златна боја.

Детали

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Техника:
Машина За Печатење
Употреба:
Завеса Материјал
Лизгачки Уред:
Римски Прстен
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Метал Тип:
Железо
Стил:
Европа
боја:
Повеќе
Материјал:
Метал
Ткаенина Тип:
Синтетичка Коса
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Шема:
Цврста
Свеж

Избор на клиенти