.

.

New
Вакуум Супер Вшмукување Чаша Бања Рек Туш Завеса Род Виси Прстен DEHUB Прачки Стојат Силни Cornices Виси Прстен Слободен Брод

Вакуум Супер Вшмукување Чаша Бања Рек Туш Завеса Род Виси Прстен DEHUB Прачки Стојат Силни Cornices Виси Прстен Слободен Брод

DEN 777.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот вакуум супер вшмукување чаша бања рек туш завеса род виси прстен DEHUB прачки стојат силни Cornices виси прстен Туш завеса куки вшмукување чаша туш завеса род - - Сребро 2 парчиња по многу

Детали

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Број На Модел На:
dehub
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Лизгачки Уред:
Римски Прстен
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Употреба:
род
Техника:
Сликарство
Ткаенина Тип:
не бе
Точка име :
Завеса род виси прстен
Мечка капацитет:
3kg виси род
Спецификација:
126*60*30mm
Материјал:
ПВЦ+BBS+гума
Костим за капење завеса куките:
Бања,кујна,и така натаму
Одредени прстени:
Виси роб
Боја туш завеса куките:
Сребро Странични Столбови, Tracks & Додатоци
За завеса закачалка:
Да Странични Столбови Туш Род Кука Закачалка
припаѓаат:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Функција:
Вшмукување чаша туш странични столбови
Свеж

Избор на клиенти