.

.

New
10 компјутери 115*90*1MM круг агол леќа/филтер за заштита на пластични PC покритие на сончевиот авто затемнување заварување маска/заварување шлем

10 компјутери 115*90*1MM круг агол леќа/филтер за заштита на пластични PC покритие на сончевиот авто затемнување заварување маска/заварување

DEN 253.00
DEN 298.08

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува :
Пластична плоча на авто затемнување заварување маска .заварување шлем!
На стока вклучуваат 10pcs 115*90 круг агол КОМПЈУТЕР на заварување маска/заварување на филтерот за да го заштитите вашиот авто затемнување filte!

Детали

Број На Модел На:
115*90
Бренд Име:
LEANOLOG
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти