.

.

New
Мали SMT Машини 46 задолжени за хранење телиња Со Камера Лесно и Едноставно да се Справи со Автоматско Склопување

Мали SMT Машини 46 задолжени за хранење телиња Со Камера Лесно и Едноставно да се Справи со Автоматско Склопување

DEN 201600.00

Стока
Достапно.

PCB место зона
Место на PCB тука додека SMT обработка. Постојат Број 1, Број 2, No.
Ефект Дијаграм :
Видео Линк :
https : //www.Гаранција : Една година. Тоа главно се состои орд работа главата, врвот и на дното визуелни системи, работна маса, хранење полици, итн.Интелигентни сместување глава
На welldesigned сместување главата има сфати дека двојно вшмукување,вакуум тест,исчезнати
дел проверите,автоматско бирање материјали.025 mm
Применливи компоненти
0402,0606,0805,sop8 .Рок на плаќање : T/T,Western Union,Paypal
2.com/channel/UCNIBc Y401 Fsi Ph_4y8 Ie KTQ/videos
Нашите Услуги :
1.Компоненти одговара на секој вшмукување млазницата се прикажани подолу.Прирачник човек-машина.

Детали

Примена:
20mm*20mm--330mm*270mm
Број На Модел На:
TVM802B
Применливи PCB:
20mm*20mm--330mm*270mm
Веб-сајт:
www.zjyingxing.com
Задолжени за хранење телиња:
46
Напојување:
220 V, 50 hz(Конвертибилна да 110V)
Применливи Компонента:
0402-5050, Соп, Qfn
Тежина:
G.W
Manufactory:
Yes
Xy Оска Движат Во Опсег:
425*500mm
Просечна Работна Сила:
150w
Работни видео:
https
Свеж

Избор на клиенти