.

.

New
26mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење

26mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење

DEN 585.60

Стока
Достапно.


26mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење
Внимание : Овој факел само да се поврзете со бензин и не може да се поврзете со Гас цилиндри и други.
Широко се користи во : златен и сребрен накит, часовници, очила, музички инструмент поправка.
Се надевам дека поголемиот дел од корисниците масовно наредби, голема количина на најниска цена.
Пиштол гориво е бензин или бело масло Генерално со кожа тигар или заварување машина се користи овој факел има три вида : 21mm долго (S) 26mm долго (M) 29mm долго (L)

Детали

Тип:
заварување факелот
Бренд Име:
YLNCN
Заварување Тип:
Гас
Свеж

Избор на клиенти