.

.

New
15 Нозе Евра Конектор Замена МИГ Заварување Пиштол Факел 180A Tweco Глава

15 Нозе Евра Конектор Замена МИГ Заварување Пиштол Факел 180A Tweco Глава

DEN 2532.00
DEN 2664.96

Стока
Достапно.


Замена за Евро Конектор МИГ Заварување Пиштол Факел 180 A 15 Нозе 1 Сет

Детали

Заварување Тип:
Миг Факелот
Заварување Капацитет:
180A
Број На Модел На:
Евра Конектор МИГ Заварување Пиштол Факелот
Тип:
заварување факелот
Свеж

Избор на клиенти