.

.

New
Бесплатен превозот!TIG Заварување Факел потрошен материјал WP9 керамички млазницата 13N08 4#,50PK

Бесплатен превозот!TIG Заварување Факел потрошен материјал WP9 керамички млазницата 13N08 4,50PK

DEN 862.00
DEN 907.20

Стока
Достапно.


Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.
Овие трошоци се купувачот'responsibility.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Бесплатен превозот!TIG Заварување Факел потрошен материјал WP9 керамички млазницата 13 N08 4#,50 PK
пакување листа :
керамички млазницата 13 N08 4#*50pcs Ако ви треба друг модел,ве молиме контактирајте ме,13 N 53 N 10 N 54 N се достапни.

Детали

Заварување Тип:
Tig Факелот
Бренд Име:
JINSLU
Тип:
заварување факелот
Број На Модел На:
WP9
Заварување Капацитет:
добро
Свеж

Избор на клиенти