.

.

New
5pcs Плазма shield првенство 0558006199 PT-36 плазма Сечење Факел потрошен материјал замена

5pcs Плазма shield првенство 0558006199 PT-36 плазма Сечење Факел потрошен материјал замена

DEN 2090.00
DEN 2200.32

Стока
Достапно.

Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда.

Детали

Заварување Капацитет:
Одлични
Заварување Тип:
Плазма Факелот
Број На Модел На:
ПТ-36
Тип:
Сечење На Факелот
Свеж

Избор на клиенти