.

.

New
2*120 Високо квалитетни алуминиумски легури Amplifer Натпревар отпорност 4-16ohms20-150W јазик HDAM засилувач amp чиста 2-пат кон дома аудио засилувач

2*120 Високо квалитетни алуминиумски легури Amplifer Натпревар отпорност 4-16ohms20-150W јазик HDAM засилувач amp чиста 2-пат

DEN 8106.24

Стока
Достапно.


Параметри :
Излезна Моќност : 80 W + 80 W (8 ohms)
Хармонично нарушување : помалку од еднаков на 0.005% 20 W / 1 KHZ
Оптоварување Отпорност : 2-16 ohms
SNR : 105 DB
Текст Отпорност / Чувствителност : 47 KOHMS / 220 MV
Текст : РКА
Моќност : AC220 V и AC110 V изборен / 50-60 HZ
Тежина : околу 7 кг
Димензии : 300 х 211 x 80 (w*d*h)
пакет се вклучени : Заврши HIFI Злато печат засилувач 120 W*2 база на Marantz HDAM коло x 1
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38100]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
[xlmodel]-[custom]-[38101]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот Заврши AC220 V 120+120 W HIFI HDAM amplifier Marantz коло
Исправноста боја : Sliver или Црна
Роден на звук во повеќето музички вкус Marantz засилувач моделот
Пред крајот на текст користи на повеќето класични Marantz HDAM коло ,
Во близина на цевка влез фаза FET карактеристики , mellow, опуштено , нежен и шармантен, полн со воздух чувство .
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Детали

боја:
sliver
Максимална Моќност По Канал:
80W
Пакет:
Yes
Бренд Име:
kaolanhon
Канали:
3 (2.1)
Број На Модел На:
HDAM
Излезна Моќност:
80W + 80W (8 ohms)
одговор:
15HZ-50KHZ
Хармонично Нарушување:
помалку од еднаков на 0.005% 20W / 1KHZ
Отпорност на оптоварување:
2-16 ohms
SNR:
105dB
Текст Отпорност / Чувствителност:
47KOHMS / 220MV
моќност:
AC220V / 50-60HZ
Големина:
300 width 80 height 211 depth
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти