.

.

New
Nobsound MS-10D MKII Hifi 2.0 Vaccum Цевка Засилувач USB/Bluetooth Дома Аудио Засилувач 25W*2 220v amplificador bluetooth amp

Nobsound MS-10D MKII Hifi 2.0 Vaccum Цевка Засилувач USB/Bluetooth Дома Аудио Засилувач 25W*2 220v amplificador bluetooth amp

DEN 4469.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.

0 bluetooth аудио приемник, поддршка на компјутер телефон Безжична конекција музика игра , најоддалечената поддршка 5-10 метри.0, лесно да се поврзе со Iphone, apple, паметни телефони, таблети и други bluetooth уреди, можат да уживаат висок квалитет на музика.2 cm * 27cm * 15cm (D * W * H) Влезен напон : 220v-230v 60hz Поддржуваат bluetooth пуштање на музика : Iphone, apple, паметни телефони, таблети и други bluetooth уреди, можат да уживаат висок квалитет на музика Usb поддршка музички формати : WMA/WMV/MP3 / МАЈМУН/ (FLAC Lossless музика формат на репродукцијата ) се Однесува на : широко се користи во кафе продавница продавница за музика, може да биде ставен во домашен музички систем во студијата & дневна соба да уживате во музика Спецификација : црна / Злато Nobsound ХС-10 D MKII Bluetoothtube засилувач (Избор на црно,/злато верзија) Пакет се Вклучени : 1pcs Nobsound ХС-10 D MKII Bluetoothtube засилувач 1pcs Аудио линија
Производ фото албум
Подолу линк е блог на нашиот клиент кој пост многу страшни производ фотографии. USB функција.0 Bluetooth Vaccum Цевка Засилувач USB/ Home Аудио Засилувач 25 W*2 110 V/220 V Верзија И За Продажбата на Nobsound MS-10 D MKII цевка засилувач со Bluetooth/USB/слушалки HIFI Стерео ЗАСИЛУВАЧ аудио засилувач, bluetooth безжична bluetooth верзија 3. Нашата компанија е само овластените по Nobsound мрежа за продажба на производот, Nobsound Службен овластени продавници, на производите што се продаваат сите да уживаат нашите Nobsound по-продажбата на услугата и техничка поддршка.

Детали

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
Бренд Име:
Nobsound
Број На Модел На:
MS-10D
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти