.

.

New
PAPRI 4PCS Звук Amp шасија HIFI DIY Аудио DAC CD player компјутер Нога Солидна подлога елоксирани алуминиумски 39*17MM

PAPRI 4PCS Звук Amp шасија HIFI DIY Аудио DAC CD player компјутер Нога Солидна подлога елоксирани алуминиумски 39*17MM

DEN 984.00

Стока
Достапно.

Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ве молиме си дозволат V. А Т или GST себе 2.Добредојдовте на Цртежи испратените ,300 PCS може да прифати сопствено Големопродажните цени може да се предложи Нов Засилувач шасија Нозе со Не се Лизга Мат ЦПУ Машински Со отстранлив не се лизга гумени прстен Материјал : Цврст алуминиум Боја : Црна елоксирани ,Сребро елоксирани Дијаметар : 39mm Висина : 17mm Цената е за 4 PCS/многу Монтажа завртка Дупка со Дијаметар : 4mm (ЗАВРТКИ M4 СЛОБОДНИ ПРЕДВИДЕНО) Погодни за звучници,засилувач,инструмент,опрема,плочата,CD DVD плеер,DAC Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти.

Детали

боја:
Сребро елоксирани, Црна елоксирани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
papri
Канали:
1
Број На Модел На:
ПР-39-17MM
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти