.

.

New
PAPRI 1PC 84*80*91mm Црна Сребро Алуминиум Трансформатор Покрие Случај Кутија заштита покрие куќиште За аудио засилувач Цевка

PAPRI 1PC 84*80*91mm Црна Сребро Алуминиум Трансформатор Покрие Случај Кутија заштита покрие куќиште За аудио засилувач Цевка

DEN 1084.80

Стока
Достапно.

Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот. Ве молиме си дозволат V. Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% на пакети може да се изгуби на патот, За овие објекти,ние би сакале да ја истиот предмет или целосно рефундирање 5. А Т или други Увозни Даноци. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3. Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост E-Пакет; 12-20 работа дена 1.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како можеме заврши трансакции Контактирајте со нас, Ние го цениме нашите клиенти многу, па затоа, за секое прашање или проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail или Али Порака алатка, ние секогаш сме тука, нудат услуга за вас, Ние ќе ви одговори на сите ваши пораки ПОБРЗО! Ние сме секогаш тука да нудат услуга за вас.

Детали

боја:
Сребрена, Црна
Бренд Име:
papri
Канали:
1
Број На Модел На:
84*80*91MM
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти