.

.

New
Нови Жолчката AC Dual-Канал Preamp Цевка Засилувач Preamp Жолчката Тон Одбор 6N11-J(6DJ8/ECC88/6922) Preamplifier Одбор

Нови Жолчката AC Dual-Канал Preamp Цевка Засилувач Preamp Жолчката Тон Одбор 6N11-J(6DJ8/ECC88/6922) Preamplifier Одбор

DEN 2798.00
DEN 3292.32

Стока
Достапно.

3 V 1А
Сега на ПХБ е боја е жолта
Answer : ___________________________ Note : ние имаме исти напојување,ако треба молам контактирајте ме ,ви благодариме .
6 N1 J квалитет неутрален p H, дебели бас, treble не е остар, јасен.
Одборот доаѓа со јачина на звук / бас / treble / биланс на вредноста
AC Струја : (200 V-0-200 V AC 40 MA потоа одбор AC-0-AC;) (8 V 1. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-15 дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-18 дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу со 25-35 дена. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања.
PCB големина : 205 MM * 120 MM
Цевки се користи хоризонтално, полесно е да се најде соодветен шасија.
Функција :
PCB : 1.6 mm дебели двострано лист, ХАЛ целиот процес за да се обезбеди големина на струја низ добри перформанси.3 пристапна панел H1-H2); 6.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!. Дури и столбови висина од не повеќе од 5 CM.
Пакет : 1 X 6 N11(6 DJ8 ECC88 6922 ) gall мочниот меур тон одбор preamp цевки
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број.

Детали

Максимална Моќност По Канал:
нема моќ
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
6N11-J(6DJ8/ECC88/6922)
Бренд Име:
П-BAIHE
Канали:
2 (2.0)
is_customized:
NO
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти