.

.

New
Lepy Авто Мото MP3 MP4 Hi-Fi Аудио Стерео Мини Засилувач 12V 2A

Lepy Авто Мото MP3 MP4 Hi-Fi Аудио Стерео Мини Засилувач 12V 2A

DEN 754.08

Стока
Достапно.

Особено добри за автомобил, мотоцикл, MP3, MP4, компјутерските звучници и други аудио апликации за дома Преден панел : со тон контрола, моќ селектор, обоени светилка Заден Панел : 2pcs на аудио влез, говорникот излезна порта и сигнал за влез порта Димензија : прибл 4.61 x 2.83 x 1.54 инчен / 11.7 x 7.2 x 3.9 cm Моќност Засилувач Тип : HIFIParticularly добро за автомобил, мотоцикл, MP3, MP4, компјутерските звучници и други аудио апликации за дома
Преден панел : со тон контрола, моќ селектор, обоени светилка
Заден Панел : 2pcs на аудио влез, говорникот излезна порта и сигнал за влез порта
Димензија : прибл 4.61 x 2.83 x 1.54 инчен / 11.7 x 7.2 x 3.9 cm
Моќност Засилувач Тип : HIFI
Опис :
Саундтракот : 2
Излезна Моќност : 30 W x 2
Отпорност : 4-8 Ohm
Работен Напон : 12 V 2 A
боја : Сребрена
Материјали : Метални + Пластика
Пакетот Вклучува : 1 x Засилувач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Максимална Моќност По Канал:
30W
Пакет:
No
Бренд Име:
Fasdga
Свеж

Избор на клиенти