.

.

New
QUEENWAY X1 X2 CNC целосна алуминиум Случај AMP засилувач Шасија куќиште 430mm*90 mm*362 mm 430*90 *362 мм

QUEENWAY X1 X2 CNC целосна алуминиум Случај AMP засилувач Шасија куќиште 430mm*90 mm*362 mm 430*90 *362 мм

DEN 3984.00

Стока
Достапно.

5 mm Длабочина =346 mm
предниот панел : дебелина=10мм
на задниот панел : дебелина=3мм
поклопецот панел : дебелина=3мм
подот панел : дебелина=3мм
на страна панел : дебелина=4mm
предниот панел отвори knob дупка ,задниот панел отвори моќ штекер дупка .
На слика
ПОМИНЕ X1
ПОМИНЕ X2
Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради по-продажбата на услугата центар во вашата локална.
4 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн)
5 : Додатоци :
ПОМИНЕ X1 : а алуминиум knob,збир на 38mm алуминиум машина нозе, моќ штекер.
ПОМИНЕ x2 : три парчиња од алуминиум knob,збир на 38mm алуминиум машина нозе,моќ штекер. Но нашите производи цена е повеќе поевтини под ист квалитет, ние се обидуваме да се обезбеди подобра услуга! На гарантниот период за сите наши предмети е 2 години. и ќе needn не го плати превозот надомест од Кина, има потреба од купувачот и продавачот соработка на проблемот грешка дијагноза.
Специфични структурни димензии :
Надворешни димензии : ширина=430mm Height=90 mm Длабочина = 362 mm
Внатрешни димензии : Ширина=410mm Height=83. Во рок од 2 години, ние може да обезбеди поправка на делови слободни. Но купувачот треба да го плати превозот надомест од Кина.
6 : Посебни барања мора да бидат јасно опишани во postscript, инаку ние ќе се одговорни за работи оставени надвор.

Детали

боја:
ПОМИНЕ X1, се ПОМИНЕ X2
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
45w
Број На Модел На:
ПОМИНЕ X1 X2
Бренд Име:
QUEENWAY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти