.

.

New
целосна алуминиумски круг голема volum hifi аудио DIY случај куќиште amplidier шасија

целосна алуминиумски круг голема volum hifi аудио DIY случај куќиште amplidier шасија

DEN 4332.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Ако ви треба итно,исто така, може да ни се јавите за додавање пари со користење побрз курир(EMS,DHL,UPS-от или курир ви назначени)
Враќање & Exchange :
> Некои објекти се вратите се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.
> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
.
целосна алуминиумски круг голема volum hifi аудио DIY случај куќиште amplidier шасија
Листата :
Комплет X1
Гумени влошки X4
Поддршка на завртката
ова е specilized случај за DIY фанови голема volum може да се сретнат на вашиот голема барање нема дупки за било панели,ако треба ударна дупка ве молиме оставете порака за мене outsize : longth316mm*width216mm*150mm insize : longth300mm*width200mm*142mm на болест на напред/назад/лево/десно е 8мм,врвот/дното е помалку од 4mm нето тежина : 6 KG
Answer : ___________________________ Note :
За да се обезбеди шасија не ќе биде оштетен во транзит, шасија се подели на резервни делови,
тоа треба собрани со youself, ако собранието искуство не е доволно,
ве молиме купи претпазливо,ако имате било какви прашања pls се чувствуваат слободни mail мене,ви Благодариме!
Превозот време :
Стандардно испрати од воздухопловната,околу 8 -15 дена да пристигне повеќето од европските земји, Русија, Бразил,Африка.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), ве молиме пријавете го во рок од 3 дена]
> Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.

Детали

Бренд Име:
GZbotolave
Тип:
Професионални Засилувач
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
Состојба:
Нови
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
Свеж

Избор на клиенти