.

.

New
К. GuSS XMOS U8 Дигитален аудио USB Ќерка Картичка Поддршка 32BIT Бесплатен Превозот

К. GuSS XMOS U8 Дигитален аудио USB Ќерка Картичка Поддршка 32BIT Бесплатен Превозот

DEN 1679.52

Стока
Достапно.

U8 XMOS под картичка (Италија Amanero иста големина) Производ профил : производ на сите делови се оригинални автентични, чистота, чиста квалитет; употреба на високо квалитетни, оригинални делови, не е само на безбедноста гаранција за квалитет, долг животен век, поважно е моќна гарантираме за да се направи вистинската изведба може да ги исполни дизајн цели. Извршување на првиот крак на квалитетот е наш конзистентен цел. Детали за производот : Користење на оригиналните U8. XMOS На отпорност на отпорник е 1%, што гарантира добар сигнал за бучава односот на целата машина. PCB со користење 1.6 mm дебели двострано плоча, 2 бакар дебелина, калај прскање процес, за да се обезбеди дека големината на тековниот преку вршење на добри. Прва класа PCB квалитет. XMOS е компанијата повеќето high-end декодер чип, поддршка 32 BIT

Детали

Бренд Име:
К. GUSS
Број На Модел На:
xmos u8
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Мини Засилувач
Свеж

Избор на клиенти