.

.

New
ПОМИНЕ-2 Алуминиумска шасија Amp случај Моќ amp DIY кабинет кутија

ПОМИНЕ-2 Алуминиумска шасија Amp случај Моќ amp DIY кабинет кутија

DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Листата : Комплет X1 Power штекер X1 нозе X4 Алуминиум knob X 1pcs прекинувач X 1 Поддршката на завртка Големина : Надворешни димензии : ширина 211mm Висина 90mm Длабочина 257mm Внатрешни димензии : Ширина 161mm Висина 84mm Длабочина 246mm Радијатор : 84 mm висина 246 mm должина , супстрат дебелина од 5 mm
Тежина : околу 2.8 KG Дното стандардно е не се Пропустливи s. Bac k панел default само еден C моќ дупки и една Switch дупка. ( ние, исто така може да ги прифати обичај ЦПУ сечење други дупки, ако треба. Ве молиме контактирајте ме)
Превозот време : 8-12 дена да повеќето земји на европа,Русија,Аргентина,Бразил,Украина ќе ја испрати преку океанот превозот треба 1-2 месеци.

Детали

Бренд Име:
GZbotolave
Број На Модел На:
ОЕМ
Тип:
Дома Засилувач
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
UPC:
не се применува
Свеж

Избор на клиенти