.

.

New
Заврши неурамнотежени да се избалансирани/неурамнотежени да се пресметува /РКА да XLR preamp CL-178

Заврши неурамнотежени да се избалансирани/неурамнотежени да се пресметува /РКА да XLR preamp CL-178

DEN 4514.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Златен лево на одборот IC приклучок, корисниците може лесно да се надополни на op amp. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција крајот на времето.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), pleasereport во рок од 3 дена] >> Returneditem мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба.
работи напон : AC220 V-AC240 V (110 V верзија ќе треба една недела за да се сопствени-направи)
Големина : 165 MM * 190 MM*75mm
тежина : околу 2kg/set
Овој производ ги користи напредни алуминиумска шасија, 30 W Висока бакар прстен крава, одделение силиконски рана без фрактура! Дебела позлатени двострано ПХБ (одбор 2 MM, фолија дебелина 75 U,), 718 отпорници, треска кондензатори, позлатени XLR (Топови Block), РКА, Тексас 5532 нови op засилувачи.
Карактеристики : Може да се користи без избалансирани излезен интерфејс DAC, CD, звучни картички и други пред инсталација на урамнотежен влез и излез, звук веднаш надградба неколку оценки, звукот поле е многу отворен и елегантна, но, исто така, значително подобрување на решавање моќ!
Стандардно испратите воздух mail,за 16-24 работни дена да пристигне повеќето од европските земји, или да додадете пари за брзо express. Сите предмети ќе beshipped во рок од 1-3 дена (од кина)по приемот на плаќање.ние не сме одговорни за тарифите andduties. Сепак, купувачите може да биде одговорен за вистински, соодветните тарифи и давачки како што се бара од страна на respectivecountry закони
Враќање & Exchange : >> Someitems врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање theitem.

Детали

Бренд Име:
GZbotolave
Тип:
Дома Засилувач
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти