.

.

New
ShengYa A-206GS Интегриран Засилувач Целосно Избалансиран КЛАСА AB 250Wx2 КЛАСА 20Wx2 HIFI Интегриран Засилувач 500W Трансформатор.

ShengYa A-206GS Интегриран Засилувач Целосно Избалансиран КЛАСА AB 250Wx2 КЛАСА 20Wx2 HIFI Интегриран Засилувач 500W Трансформатор.

DEN 79999.68

Стока
Достапно.

5 db)
Текст чувствителност : 300m V
Чиста Класа излезна моќност : 2 x 2 0 W (8Ω)
Хармонично нарушување : ≤0. Тешки црн брусен алуминиум шасија
. 16 x висока излезна transistors
. 80000u F за аудио користите филтер capacitance
. РКА и XLR влезови избалансирани
.1% (1 Khz, 1 W)
SNR : 90db
Текст отпорност : 47 KΩ
Волумен (Lx H x W ) : 446 x 216 x 520(mm)
Тежина : 33kg
Трговски информации : ①Product атрибути се автоматски генерирани и специфични атрибути се во детални описи. Стопанственици Sheng Ya голема брзина DC чипсет за preamplifier дел
. Парична казна тоналитет на ниско производство и силна динамика на висока јачина на звук
. и ќе needn не го плати превозот надомест од Кина, има потреба од купувачот и продавачот соработка на проблемот грешка дијагноза. Инфраред целосна далечинскиот управувач
. Автоматски конверзија на Класа А/Б по 20 W
. ②If производот е во тек, тоа не може да биде известен во времето, сите се базирани на стоката која сте ја добиле.

Детали

боја:
Напон 110V, Напон 220V
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Бренд Име:
QUEENWAY
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
A-206GS
Тип:
Дома Засилувач
Свеж

Избор на клиенти