.

.

New
12 v / 220 v PA90A картичка моќност засилувач двојно песна 600 w subwoofer bluetooth радио емисија домаќинство има моќ засилувач

12 v / 220 v PA90A картичка моќност засилувач двојно песна 600 w subwoofer bluetooth радио емисија домаќинство има моќ засилувач

DEN 3146.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


12 v / 220 v PA90 A картичка моќност засилувач двојно песна 600 w subwoofer bluetooth радио емисија домаќинство има моќ засилувач
може да се користи за 12 V и 220 V со USB, SD-картичката прочитајте FM фракција Со ПОМОШЕН текст, мобилен телефон може да биде поврзана на компјутер, Модел : PA90 A Дали да се поддржи СТАН : не Дали фаза : Hi Fi Песна : 2 Излезна моќност : 2 * 600 w Тежина : 1.45 kg Отпорност : 4 о
р

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Канали:
2 (2.0)
Свеж

Избор на клиенти