.

.

New
Пред Засилувач Алуминиумска Шасија Случај DAC Amp Школка /DIY дома аудио засилувач случај

Пред Засилувач Алуминиумска Шасија Случај DAC Amp Школка /DIY дома аудио засилувач случај

DEN 1399.00
DEN 1488.00

Стока
Достапно.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Потпис Е Потребно. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Имаат добар ден. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи. Превозот Со Следење Бр.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја.

Детали

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Број На Модел На:
BZ-2806
Канали:
2 (2.0)
Свеж

Избор на клиенти