.

.

New
OUPUSHI USB-5.0 АП Висок квалитет 500w 4 канал моќност засилувач; Јавен радиодифузен систем моќ засилувач позадина музика

OUPUSHI USB-5.0 АП Висок квалитет 500w 4 канал моќност засилувач; Јавен радиодифузен систем моќ засилувач позадина музика

DEN 13056.00

Стока
Достапно.


Висок квалитет 500 w моќ засилувач 4 канал моќност засилувач; Јавен радиодифузен систем моќ засилувач позадина музика засилувач
Опис На Производот
Карактеристики : 150 W, 200 W, 300 W, 400 W, 500 W, 650 W се availbale. 4 Зона со swithch контрола 3 Mics текст, микрофон 1 со приоритет функција и исклучување функција на Поддршка FM, USB влез W о СТРУЈА, преоптоварување, висока температура, краток спој заштита. Погоден за ресторан, кафетерија, стан и други јавни адреса систем. 3 Години гаранција, професионални по-продажбата на tem, needn не се грижите за квалитетот и конекција. Солидна пакување и брза испорака, можете да примате стока во рок од 8 дена по уплатата. Ние сме Alibaba злато снабдувач, може да ги заштити вашите пари безбедно. Долниот превозот цена би можеле да бидат предвидени, ве молиме контактирајте го нашиот продажен. F ree примерок се достапни, добредојдовте на истрага.
Спецификации : Модел на USB-1.5 АП USB-2.0 АП USB-3.0 АП USB-4.0 АП USB-5.0 АП USB-6.5 АП Моќност 150 W 200 W 300 W 400 W 500 W 650 W Излез
4-16Ω / 70-110 V Фреквенција одговор 100 Hz-10 KHz T. H. D ≤0.2% S-Р дажба >76d B Напојување AC220 V±10% / 50-60 Hz Димензија 480*370*88mm Нето тежина 10.46 Kg 11.3 Kg 12.3 Kg 15.6 Kg 16.6 Kg Kg 17.7
Контакт ТЕЛ (Whatsapp) : 86-18307615835 86-13530960863 e-mail : szkas на 126.com џени во kaians.com аманда во kaians.com Skype : jennling96 86-13530960863 Топла продавање на производ

Детали

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
USB-5.0 АП
Бренд Име:
Oupushi
Канали:
2 (2.0)
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
моќност:
500W
Зачестеност одговор:
onse
Функција:
4 зона / USB / 2 канал
Материјал:
Метал
боја:
Вкупно Хармонично Нарушување:
Сигнал-за-noise ratio:
>98dB
Име на производ:
Најдобри selling4 зона засилувач
Тип:
Професионални Засилувач
Свеж

Избор на клиенти