.

.

New
Мулти цел Ветре Аудио - дигитален метри со целосна алуминиумска шасија (напојување шасија)

Мулти цел Ветре Аудио - дигитален метри со целосна алуминиумска шасија (напојување шасија)

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Мулти цел Ветре Аудио - дигитален метри со целосна алуминиумска шасија (напојување шасија)
Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 метар X1
Поддршка на завртка Големина : Надворешни димензии : ширина 221.5 mm Висина 150mm Длабочина 311mm
Внатрешни димензии : Ширина 213.5 mm Висина 142mm Длабочина 300мм Преден панел 8мм. назад panel3mm , Врвот и основна плоча : 3мм Пакет тежина : околу 3.8 kg/set

Детали

Бренд Име:
Nobsound
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DYT
Максимална Моќност По Канал:
131-200W
Свеж

Избор на клиенти