.

.

New
BONJEAN Нови Пристигнување Лицето Маска Топлинска Руно Balaclava Худ Сват Ски Велосипед Правец на Зимски Затка Skullies Beanies Од Врата Спорт

BONJEAN Нови Пристигнување Лицето Маска Топлинска Руно Balaclava Худ Сват Ски Велосипед Правец на Зимски Затка Skullies Beanies

DEN 253.00
DEN 266.88

Стока
Достапно.


јака правец маска велосипедизам опрема додатоци
100% Сосема нов и висок квалитет!!!
Материјал : Памук, Полиестер
Боја : Црна, Сива,Портокалова,Црвена,Кафеава,
Еластичен : Yes.
Тоа се вклучени : 1* Маска за Лице

Детали

Бренд Име:
BONJEAN
Мотор Менувач Тип:
капа
Пол:
Мажи
Заштитна Брзини:
Мотоцикл Лицето Маска
Свеж

Избор на клиенти