.

.

New
Лепило Чувствува Draught Excluder Лизгачки Вратата Екран Sash Прозорец Печати Четка Волна Куп Weatherstrip 13mm x 6mm 13x6mm 10m Сива

Лепило Чувствува Draught Excluder Лизгачки Вратата Екран Sash Прозорец Печати Четка Волна Куп Weatherstrip 13mm x 6mm 13x6mm

DEN 864.00

Стока
Достапно.

Ги намалува вибрациите. Траен и еколошки звук. Прашина-доказ, инсекти-доказ, звук-доказ, правец-доказ.

Детали

боја:
сива
Дебелина:
6mm
Обликот:
T
Ширина:
13mm
Тип:
Запечатување Ленти
Материјал:
Квалитетот најлон
густина:
5 filaments
Број На Модел На:
Само Лепило
Големина:
13mm x 6mm
is_customized:
Yes
Должина:
10 meters
боја:
сива
Примена:
за да го запечати 3.5-5.5 мм јаз
Свеж

Избор на клиенти