.

.

New
DC 5V/1А Мотоцикл USB Конектор Приклучок 12V Штекер Адаптер Црна, Сина LED За iPhone 7 Плус 6s 6 5s 5 Мобилен Мобилен Телефон

DC 5V/1А Мотоцикл USB Конектор Приклучок 12V Штекер Адаптер Црна, Сина LED За iPhone 7 Плус 6s 6 5s 5 Мобилен Мобилен Телефон

DEN 406.00
DEN 450.72

Стока
Достапно.


Мотоцикл полнач е одличен уред за да имаат и може да се користи и за полнење да се појави другите уреди со соодветниот USB кабел. Карактеристики : Брзо полнење со интелегентни заштита од над-струја, напон-отсутен, со текот на полнење, над-испуштање, и краток спој. Инсталирајте : може да се инсталира преку монтажа дупки или биде фиксна директно. Пакет содржи : 1 x USB Полнач

Детали

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Специјални Функции:
USB полнач
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
WX-551
Објектот Тежина:
50g
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
WEIXIANG
Објектот Висина:
3.2cm
боја:
Црна
Примена:
Мотор, мотоцикл, електричен велосипед
ОДГОВАРА ЗА:
Мобилен, GPS, за iphone 5 5s 6 5s
Влезен Напон:
DC 12V
Излезниот Напон:
DC 5V/1A
Funchtion:
Со USB интерфејс
Функција:
Dustproof & Водоотпорен
Application1:
Автомобил Морски Брод Carvan
Свеж

Избор на клиенти