.

.

New
KSCRAFT 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking комплет сет книги

KSCRAFT 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking комплет

DEN 151.00
DEN 167.52

Стока
Достапно.

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Paper size : 15*20cm
Пакување : 2 парчиња/шема,7patterns/пакет
Боја Може да се Разликуваат Поради Фотографирањето и Компјутер
Примери на работи :

Детали

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
17050801
Големина:
15x20cm
Пакување:
2 парчиња/шема, 7patterns/пакет
Свеж

Избор на клиенти