.

.

New
(Пакување од 5) 10ml DIY Металик Боја Ембос Прав Сјајна Боја Втиснување Пигмент украсување занает хартија

(Пакување од 5) 10ml DIY Металик Боја Ембос Прав Сјајна Боја Втиснување Пигмент украсување занает хартија

DEN 716.00
DEN 1431.36

Стока
Достапно.

ако не
забелешка или не пораката на боја детали.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
Daybreak Занает
Број На Модел На:
EP010
Објектот:
втиснување во прав
Употреба:
DIY
Тип:
gouache боја
Свеж

Избор на клиенти