.

.

New
нова за Acer Стремат 3810 3810T 4735 4735G 4735Z 4736 4736G 4736Z 4741G 4745 3815 3820 3820G велика БРИТАНИЈА Unitied царство лаптоп тастатура

нова за Acer Стремат 3810 3810T 4735 4735G 4735Z 4736 4736G 4736Z 4741G 4745 3815 3820 3820G велика БРИТАНИЈА Unitied царство

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Ако во рок од 30 дена од купувањето, не сте целосно задоволни ,ве молиме контактирајте со нас за враќање или размена.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно. Грешки ретко се случи. Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да замине на feedabck, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни решение. Топло прашува : Нашата компанија е принцип е : Висока-квалитет на производите, добра услуга став!!! Купи евтино ѓубре,губење на вашето време и пари,тоа е подобро да додадете малку пари за да купи квалитет на производот,ние само се произведуваат високо квалитетни производи,доколку има квалитетот на производот проблеми,ние ќе ви даде задоволителен третман. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда(освен празници) Најдобра Услуга : Ние Гарантираме 100% задоволството на клиентите. За Испорака : Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,E-пакет,Кина пост,Сингапур и така натаму. Царински даноци Chossing DHL UPS, TNT FEDEX превозот брзина брзо Сепак,тоа може да предизвика царинската оданочуваат,тоа е купувачот има обврска да го плати тоа ве молиме да се разбере ,благодарение Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
3810 3810T 4735 4735G 4735Z 4736 4736G 4736Z 4741G 4745
Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Стандард
Бренд Име:
CIMAGICTECH
Свеж

Избор на клиенти