.

.

New
SSEA Нов руски тастатурата за Леново E600 E600A E600G E600D лаптоп RU Тастатура

SSEA Нов руски тастатурата за Леново E600 E600A E600G E600D лаптоп RU Тастатура

DEN 775.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Детали

боја:
Црна
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
тастатура
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
SSEA
Свеж

Избор на клиенти