.

.

New
Американски англиски Верзија на Тастатурата за ASUS A7T A7VB A7VC F5M F5R F5SL F5 A4000 Pro50S Pro50SL Pro50V Pro50VL Лаптоп

Американски англиски Верзија на Тастатурата за ASUS A7T A7VB A7VC F5M F5R F5SL F5 A4000 Pro50S Pro50SL Pro50V Pro50VL Лаптоп

DEN 682.56

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.

Детали

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За A7T A7VB A7VC F5M F5R F5SL F5 A4000 Pro50S Pro50SL Pro50V Pro50VL
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Свеж

Избор на клиенти