.

.

New
Новиот ЗА ЛЕНОВО Y470 тастатура Y470A Y470P Y470N y471 y471A Y471P тастатура RU руски

Новиот ЗА ЛЕНОВО Y470 тастатура Y470A Y470P Y470N y471 y471A Y471P тастатура RU руски

DEN 777.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Регулатива и сугестии : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. кога сакате да се направи плаќање преку ПП.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
MLLSE
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
ForLenovo
Дигитална Компонента Тип:
Вградена Тастатура
Свеж

Избор на клиенти