.

.

New
ЗА Fujitsu V3205 SI1520 U9200 Si1520 Si1520 лаптоп тастатура

ЗА Fujitsu V3205 SI1520 U9200 Si1520 Si1520 лаптоп тастатура

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме и испрати фотографија за производ за мене.ако е скршен. По продажба на услуги : 1) Гаранција за 30 дена, 7 дена се врати за не-работа предмети, освен скршени, што се урна за товар (Купувачот се плати за враќање превозот надомест). Пред купување : Ако имате некои посебни барања.Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) Aliexpress. Јас не може да се вратат парите. 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии пред цел на објектот.Бесплатен превозот услуга е врата до врата со ЕМС. Ова е многу важно. 4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, прогласи вредност итн.Јас предлагам ќе е подобро да се избра EMS , бидејќи кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail услугата многу сиромашните кои вообичаено се изгубени парцела и одлагање. Јас ќе ти кажам моите PP сметка. Плоча тест функција : 1). Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата.com не прифаќајте PP плаќање.

Детали

Број На Модел На:
FORFUJITSU
Бренд Име:
MLLSE
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Стандард:
истата слика
Свеж

Избор на клиенти