.

.

New
RU руски ЗА MSI CX420 CX460 CX480 CR430 X420 N4205 FX400 лаптоп тастатура

RU руски ЗА MSI CX420 CX460 CX480 CR430 X420 N4205 FX400 лаптоп тастатура

DEN 993.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Руски јазик. вистински фото исто со слика.

Детали

Број На Модел На:
FORMSI
Бренд Име:
MLLSE
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Свеж

Избор на клиенти