.

.

New
НИ бело New English го Замени лаптоп тастатура За Леново За IdeaPad U150 U150-STW U150-SFO 20033

НИ бело New English го Замени лаптоп тастатура За Леново За IdeaPad U150 U150-STW U150-SFO 20033

DEN 621.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.

Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем. Фабриката е случајно се испратени. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.net
10-30days. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот. Но нема да влијае на тастатурата сите карактеристики.cn
7-20days www.com
7-20days www.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.net
10-30days.com
7-20days www.
дел од производ има голем број на производители, различни производители на тастатурата, некои од локацијата ќе бидат различни. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.com
7-20days www.

Детали

Број На Модел На:
U150
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
US
Дали со осветлување:
NO
Дали со рамка:
NO
боја:
Бела
Тастатура Тип:
Обичните копчиња
Состојба:
Нови
Гаранција:
3 месеци
Свеж

Избор на клиенти