.

.

New
НОВИТЕ шпански/СП Тастатура за лаптоп TOSHIBA SATELLITE L800 L800D L805 L830 L835 L840 L845 P840 P845 C800 C840 C845 M800 M805

НОВИТЕ шпански/СП Тастатура за лаптоп TOSHIBA SATELLITE L800 L800D L805 L830 L835 L840 L845 P840 P845 C800 C840 C845 M800 M805

DEN 581.00
DEN 611.52

Стока
Достапно.


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Детали

Број На Модел На:
L800 L800D L805 L830 L835 L840 L845 P840 P845 C800 C840 C845 M800 M805
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
Шпанија Стандард
Свеж

Избор на клиенти