.

.

New
БЕЛА Тастатура за SONY VAIO SVE11 sve1111M1E sve1111M1R sve1112M1E Лаптоп НИ Со Рамка

БЕЛА Тастатура за SONY VAIO SVE11 sve1111M1E sve1111M1R sve1112M1E Лаптоп НИ Со Рамка

DEN 730.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
БЕЛА Тастатура за SONY VAIO SVE11 sve1111 M1 E sve1111 M1 R sve1112 M1 E Лаптоп НИ Со Рамка
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1. Благодарам многу!
2. Ако имате било незадоволство :
а. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка). Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в.

Детали

Број На Модел На:
SVE11 sve1111M1E sve1111M1R sve1112M1E
Компатибилен Бренд:
SONY
Бренд Име:
TSZPY
Стандард:
НИ Стандард
is_customized:
Yes
Нови:
За sony
Свеж

Избор на клиенти