.

.

New
Оригиналниот Нова тастатура за лаптоп ASUS Eee PC1025C 1025CE X101 X101H X101CH НИ тастатура црна

Оригиналниот Нова тастатура за лаптоп ASUS Eee PC1025C 1025CE X101 X101H X101CH НИ тастатура црна

DEN 638.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место. Ако имате било незадоволство :
а.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка). Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .Ви благодариме. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а.
Оригиналниот Нова тастатура за лаптоп ASUS Eee PC1025 C 1025 CE X101 X101 H X101 CH НИ тастатура црна
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.

Детали

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1025C 1025CE X101 X101H X101CH
is_customized:
Yes
Нови:
за Asus
Свеж

Избор на клиенти