.

.

New
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS X55C X55C-SX028H X55C-HPD111F 15.6 B980 X54H-BD3MA Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS X55C X55C-SX028H X55C-HPD111F 15.6 B980 X54H-BD3MA Лаптоп

DEN 562.56

Стока
Достапно.

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).и контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
X55C X55C-SX028H X55C-HPD111F 15.6 B980 X54H-BD3MA
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти