.

.

New
Лаптоп Тастатура за Acer Стремат Еден AOD532H AO532H-2527 AO532H-2406 AO532H-2789 AO532H-2742 RU руската Верзија Бела

Лаптоп Тастатура за Acer Стремат Еден AOD532H AO532H-2527 AO532H-2406 AO532H-2789 AO532H-2742 RU руската Верзија Бела

DEN 533.76

Стока
Достапно.

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Компатибилен Со :
Лаптоп Тастатура за Acer Стремат Еден AOD532 H AO532 H-2527 AO532 H-2406 AO532 H-2789 AO532 H-2742 RU руската Верзија Бела
Распоред : RU руски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
AOD532H AO532H-2527 AO532H-2406 AO532H-2789 AO532H-2742
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Свеж

Избор на клиенти