.

.

New
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS A54L X53Sv X53E-RS32 A52 A52J A52F A52JB A52JC A52JE Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS A54L X53Sv X53E-RS32 A52 A52J A52F A52JB A52JC A52JE Лаптоп

DEN 562.56

Стока
Достапно.

Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.ви благодариме. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
A54L X53Sv X53E-RS32 A52 A52J A52F A52JB A52JC A52JE
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти