.

.

New
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF Лаптоп

DEN 562.56

Стока
Достапно.

Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.ви благодариме.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS N61 V N61 J N61 N61 V N61 DA N61 Ja N61 Jq N61 Jv N61 W N61 VF Лаптоп
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти