.

.

New
Лаптоп Тастатура За Acer Стремат 8735G 8735ZG 8930G 7620 7620G 8920G 6530 6530G RU руската Верзија

Лаптоп Тастатура За Acer Стремат 8735G 8735ZG 8930G 7620 7620G 8920G 6530 6530G RU руската Верзија

DEN 693.60

Стока
Достапно.

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Компатибилен Со :
Лаптоп Тастатура За Acer Стремат 8735 G 8735 ZG 8930 G 7620 7620 G 8920 G 6530 6530 G RU руската Верзија
Распоред : RU руски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
8735G 8735ZG 8930G 7620 7620G 8920G 6530 6530G
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Свеж

Избор на клиенти