.

.

New
Нова Тастатура RU руската Верзија За Acer Стремат 8530 8530G 8530/G 8730 8730G 8730ZG 8730/G Лаптоп Црна

Нова Тастатура RU руската Верзија За Acer Стремат 8530 8530G 8530/G 8730 8730G 8730ZG 8730/G Лаптоп Црна

DEN 704.64

Стока
Достапно.

Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Ќе бидете известени откако пратката е направен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија За Acer Стремат 8530 8530 G 8530/G 8730 8730 G 8730 ZG 8730/G Лаптоп Црна
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
8530 8530G 8530/G 8730 8730G 8730ZG 8730/G
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти