.

.

New
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS X73S X75A X75V X75U X75VD X75SV X75VB X75VC X55 X55A Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS X73S X75A X75V X75U X75VD X75SV X75VB X75VC X55 X55A Лаптоп

DEN 562.56

Стока
Достапно.

Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија За ASUS X73 S X75 A X75 V X75 U X75 VD X75 SV X75 VB X75 VC X55 X55 A Лаптоп
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.и контактирајте со нас.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.ви благодариме.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
X73S X75A X75V X75U X75VD X75SV X75VB X75VC X55 X55A
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти