.

.

New
Лаптоп Тастатура За ASUS N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF руската RU Верзија

Лаптоп Тастатура За ASUS N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF руската RU Верзија

DEN 551.52

Стока
Достапно.

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
N61V N61J N61 N61V N61DA N61Ja N61Jq N61Jv N61W N61VF
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Свеж

Избор на клиенти