.

.

New
НИ Нов лаптоп, тастатура за HP mini 110 HSTNN-170C MINI110 црна

НИ Нов лаптоп, тастатура за HP mini 110 HSTNN-170C MINI110 црна

DEN 768.00

Стока
Достапно.

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Детали

Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
за HP mini 110 HSTNN-170C MINI110
Стандард:
НИ Стандард
Свеж

Избор на клиенти